CRXCONEC / לא משנה שהפרויקטים שלך הם בית, משרד, קניון, מפעל תעשייתי, מרכזי נתונים, אולמות קונצרטים, שדות תעופה ותחנות רכבת, אפילו הבניין החדש והבניין החכם, Crxconec תמיד יש את הפתרונות הטובים ביותר עבורך.

אישורי UL. חברת ETL, Delta ו- GHMT מאמתת פתרונות נחושת וסיבים מאז שנת 2019. מסוכך ולא- מסוכך כבלים, כבלים מובנים, שקע קיסטון כבל רשת , תקע מודולרי, כבל סיבים עם מרכז QC מתקדם. Crxconec מספקת פתרונות רב-תכליתיים של נחושת וסיבים מקצה לקצה. אנו תומכים במוכרים חוזרים, מתקינים, טיילרים אלקטרוניים ומשלבי מערכות. Crxconec תמיד יש את הפתרונות הטובים ביותר עבורך.

annie@crxconec.com

צור איתנו קשר עכשיו!

פתרון סיבים

Learn More

פתרון נחושת

Learn More

שלום, 2 GHz!

Learn More
חיבור איכותי
חיבור איכותי

אנו מספקים מוצר באיכות מעולה כדי ליצור חיבור איכותי. כל מוצר הוא בחינה קפדנית לפני המשלוח...

קבוצה נהדרת
קבוצה נהדרת

יש לנו יותר מ -30 שנות ניסיון בייצור פרויקטים של OEM ו ODM של לקוחות. אנו מספקים אפשרות מקצועית...

תשובה מהירה
תשובה מהירה

אנו מבינים את הצורך שלך. אל תהסס להתקשר אלינו אם אתה זקוק לעזרה, או לשלוח לנו ישירות...

השקת מוצר

Easy-Ex מצב יחיד OS2 LC-LC דופלקס
מגשר אופטי G657A2
New

Easy-Ex מצב יחיד OS2 LC-LC דופלקס מגשר אופטי G657A2

אופטים כבל רשת עיצוב קוטביות הפוכה במצב יחיד דופלקס מאפשר המרת קוטביות מהירה וקלה מבלי לחשוף את הסיבים או להזדקק לכלים כלשהם.

Read More
Cat.8 פתרון
New

Cat.8 פתרון

תקנה Cat.8.1 ממשיכה את ממשק RJ45, והיא גם כן מסוכך פתרון, בעיקר לספק שידור למרחקים קצרים (לא יותר מ -30 מיליון), התומך בשידור 40G, ממעבר לשרת.

Read More
All of the Products

מוצר חם