CRXCONEC / Bez względu na Twoje projekty to dom, biuro, centrum handlowe, fabryka przemysłowa, centra danych, sale koncertowe, lotniska i stacje kolejowe, a nawet nowy Internet Rzeczy i inteligentny budynek, Crxconec zawsze ma dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

Certyfikaty UL. ETL, Delta i GHMT zweryfikowani dostawcy rozwiązań miedzianych i światłowodowych od 2019 r. Ekranowane i nieekranowane kable, okablowanie strukturalne, kabel krosowy Keystone Jack, wtyczka modułowa, okablowanie światłowodowe z zaawansowanym centrum kontroli jakości. Crxconec zapewnia wszechstronne, kompleksowe rozwiązania miedziane i światłowodowe. Wspieramy sprzedawców, instalatorów, sprzedawców internetowych i integratorów systemów. Crxconec zawsze ma dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

annie@crxconec.com

Skontaktuj się z nami teraz!

Jakość połączenia
Jakość połączenia

Zapewniamy produkt o doskonałej jakości, aby uzyskać wysokiej jakości połączenie. Każdy produkt przed wysyłką jest dokładnie sprawdzany, dzięki...

Świetny zespół
Świetny zespół

Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji projektów OEM i ODM klientów. Zapewniamy profesjonalną opcję od zaprojektowania produktu do dostarczenia...

Szybka odpowiedź
Szybka odpowiedź

Rozumiemy Twoją potrzebę. Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń do nas lub napisz bezpośrednio!

Wprowadzenie produktu

Patchcord światłowodowy Easy-Ex jednomodowy OS2 LC-LC Duplex G657A2
Nowy

Patchcord światłowodowy Easy-Ex jednomodowy OS2 LC-LC Duplex G657A2

Patchcord światłowodowy, dupleks, jednomodowy, odwrotna polaryzacja, umożliwia szybką i łatwą konwersję polaryzacji bez odsłaniania włókien lub konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi.

Czytaj więcej
Cat.8 Rozwiązanie
Nowy

Cat.8 Rozwiązanie

Regulacja Cat.8.1 kontynuuje interfejs RJ45, a także jest rozwiązaniem ekranowanym, głównie w celu zapewnienia transmisji na krótkie odległości (nie więcej niż 30M), które obsługuje transmisję 40G, z przełącznika na serwer.

Czytaj więcej
Wszystkie produkty

Gorący produkt