CRXCONEC / Mindegy, hogy otthoni, irodai, bevásárlóközpont, ipari gyár, adatközpontok, koncerttermek, repülőtér és vasútállomások vannak, még az új IoT és intelligens épület is, a Crxconec mindig rendelkezik a legjobb megoldásokkal.

UL minősítések. Az ETL, a Delta és a GHMT 2019 óta hitelesített réz- és szálmegoldások-szolgáltató. Árnyékolt és árnyékolatlan kábelek, strukturált kábelek, Keystone Jack patch kábel, moduláris dugasz, szálkábelek fejlett minőségellenőrzési központokkal. A Crxconec sokoldalú réz és szál megoldásokat kínál. Támogatjuk a viszonteladókat, a telepítőket, az e-szabókat és a rendszerintegrátorokat. A Crxconec mindig megtalálja az Ön számára a legjobb megoldásokat.

annie@crxconec.com

Vegye fel velünk a kapcsolatot most!

Szálas megoldás

Tudj meg többet

Rézmegoldás

Tudj meg többet

Helló, 2GHz!

Tudj meg többet
Minőségi kapcsolat
Minőségi kapcsolat

Kiváló minőségű termékeket kínálunk a minőségi kapcsolat létrehozása érdekében. Minden termék szigorúan vizsga a szállítás előtt, így...

Szuper csapat
Szuper csapat

Több mint 30 éves tapasztalattal rendelkezünk az ügyfelek OEM és ODM projektjeinek gyártásával kapcsolatban. Professzionális lehetőséget kínálunk...

Azonnali válasz
Azonnali válasz

Megértjük igényét. Hívjon bátran, ha segítségre van szüksége, vagy írjon nekünk közvetlenül!

Termék bevezetés

Easy-Ex Single Mode OS2 LC-LC duplex szálas patch kábel G657A2
Új

Easy-Ex Single Mode OS2 LC-LC duplex szálas patch kábel G657A2

A száloptikai patch kábel duplex egymódos fordított polaritású kialakítása lehetővé teszi a gyors és egyszerű polaritás-átalakítást anélkül, hogy kitenné a szálakat vagy bármilyen eszközre lenne szükség.

Olvass tovább
Cat.8 Megoldás
Új

Cat.8 Megoldás

A Cat.8.1-es szabályozás folytatja az RJ45 interfészt, és árnyékolt megoldás is, főként a 40G-átvitelt támogató rövid távolságú (legfeljebb 30M) átvitel biztosítására kapcsolótól szerverig.

Olvass tovább
Az összes termék

Forró termék