CRXCONEC / Oavsett om dina projekt är hemma, kontor, köpcentrum, industrifabrik, datacenter, konsertsalar, flygplatser och tågstationer, till och med den nya IoT och smarta byggnaden, har Crxconec alltid de bästa lösningarna för dig.

UL-certifieringar. ETL, Delta och GHMT-verifierad koppar- och fiberlösningsleverantör sedan 2019. Skärmade och oskärmade kablar, strukturerad kabling, Keystone Jack Patch Cord, modulär kontakt, fiberkabel med avancerat QC-centrum. Crxconec tillhandahåller mångsidiga koppar- och fiberlösningar från början till slut. Vi stöder återförsäljare, installatörer, e-tailers och systemintegratörer. Crxconec har alltid de bästa lösningarna för dig.

annie@crxconec.com

Kontakta oss nu!

Fiberlösning

Läs mer

Kopparlösning

Läs mer

Hej, 2 GHz!

Läs mer
Kvalitetsanslutning
Kvalitetsanslutning

Vi tillhandahåller högkvalitativ kvalitetsprodukt för att skapa en kvalitetsanslutning. Varje produkt testas strikt innan de skickas ut, vilket gör...

Bra lag
Bra lag

Vi har mer än 30 års erfarenhet av tillverkning av kunders OEM- och ODM-projekt. Vi erbjuder professionellt alternativ från att designa produkt till...

Snabbt svar
Snabbt svar

Vi förstår ditt behov. Ring oss gärna om du behöver hjälp, eller maila oss direkt!

Produktlansering

Easy-Ex Single Mode OS2 LC-LC duplex fiberkabel G657A2
Ny

Easy-Ex Single Mode OS2 LC-LC duplex fiberkabel G657A2

Fiberoptisk patchkabel dubbelsidig design med omvänd polaritet möjliggör snabb och enkel polaritetsomvandling utan att exponera fibrerna eller behöva några verktyg.

Läs mer
Cat.8 Lösning
Ny

Cat.8 Lösning

Cat.8.1-reglering fortsätter RJ45-gränssnittet och är också avskärmad lösning, främst för att tillhandahålla kortdistansöverföring (högst 30M), som stöder 40G-överföring, från switch till server.

Läs mer
Alla produkterna

Het produkt