Przewodnik wyboru do wdrożenia FTTH | CRXCONEC: Twój źródło wysokoprzepustowych gniazd Keystone i przewodów patch

Przewodnik wyboru do wdrożenia FTTH | Wielofunkcyjne rozwiązania kablowe z miedzi do różnorodnych potrzeb sieciowych

Przewodnik wyboru do wdrożenia FTTH


15 Jun, 2023 CRXCONEC
Innowacyjne rozwiązanie FTTX ODN

Sprawnie wdrożona infrastruktura kablowa jest podstawowym aktywem firmy. Z uwagi na szybkie wdrażanie technologii FTTX i jej powszechne zastosowanie na całym świecie, CRXCONEC dostarcza kompleksowe rozwiązania dla sieci dystrybucji optycznej i infrastruktury ostatniej mili.

  • Konwergencja aplikacji o wysokiej prędkości przesyłu danych i nowych technik w sieciach.
  • Łatwa instalacja i efektywność operacyjna poprzez doskonalenie procesów.
  • Zarządzanie pojemnością dla większego wykorzystania rzeczywistej przestrzeni.
  • Wielofunkcyjny design i kompaktowy wygląd zapewniają elastyczność w implementacji na zewnątrz.
Kompleksowe rozwiązanie FTTH(x)

Bogaty wybór produktów optycznych obejmuje zewnętrzne kable optyczne, skrzynki dystrybucyjne światłowodów, zamknięcia spawowe światłowodów, podziałniki i przewody patch cord.

Zewnętrzne kable światłowodowe

Różne struktury reagują na zmiany środowiskowe. Spełniają wymagania dotyczące wytrzymałości na rozciąganie, testu zgniotu, zginania kabla, przepływu związku chemicznego, penetracji wody i cyklu temperaturowego zgodnie ze standardem IEC 60794.

Skrzynki dystrybucyjne światłowodów i zamknięcia spawowe

Szeroko stosowane w krzyżowym połączeniu (urządzenia wewnętrzne i zewnętrzne). Dostępne są w wersjach 8, 12, 16, 24, 48, 144, 288 rdzeni, dostosowanych do różnych instalacji optycznych. Spełniają wymagania dotyczące testu zraszania solą, testu zgniotu i cyklu temperaturowego zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Kable światłowodowe

Obejmują jednożyłowe, dwużyłowe i dostępne w standardach OS1 / OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 lub OM5, spełniające wymagania normy ANSI / TIA-568.3-D. Zapewniają połączenia między aplikacjami oraz krzyżowe połączenia w instalacji.

Podziałnik PLC

Wykonany z wykorzystaniem technologii światłowodowej z falą optyczną krzemionkową, służący do dystrybucji sygnałów optycznych z Central Office (CO) do wielu lokalizacji. Trzy rodzaje podziałników obejmują rurkę stalową, obudowę ABS i kasetę.

Przyszłe trendy w FTTH

  • Hiper-szybkie połączenie: Przyszłe sieci FTTH będą oferować niespotykane dotąd prędkości transmisji danych, aby sprostać wymaganiom aplikacji o dużej intensywności danych, takich jak strumieniowanie w jakości 8K, wirtualna rzeczywistość i rzeczywistość rozszerzona.
  • Integracja 5G: Połączenie technologii 5G z sieciami FTTH zapewni użytkownikom zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe, błyskawiczne połączenie, poprawiając ogólną wydajność sieci.
  • Inteligentne domy i IoT: FTTH odegra kluczową rolę w łączeniu i zarządzaniu urządzeniami IoT w inteligentnych domach, tworząc bezproblemowe, połączone środowisko życia, jednocześnie zapewniając solidne zabezpieczenia danych.
Nie można znaleźć kompletnego rozwiązania FTTH?

Pobierz plik JUŻ TERAZ! Otrzymaj kompletny przewodnik po wyborze wdrożenia FTTH.

Pobierz plik
CRX Share: Rozwiązanie łączności FTTX
CRX Share: Rozwiązanie łączności FTTX

Kompleksowe rozwiązanie dla sieci FTTX

Ściągnij
Powiązane rozwiązania
Rozwiązanie FTTH

Wszystko w jednym rozwiązaniu dla usług światłowodowych do domu dostarczanych przez CRXCONEC. Nasze usługi FTTH opierają się na doskonałych rozwiązaniach...

Panel światłowodowy

CRXCONEC dostarcza panele światłowodowe serii MF, panele światłowodowe dwukierunkowe, panele światłowodowe stałe i panele światłowodowe pod kątem,...

Rozdzielnicza skrzynka światłowodowa i skrzynka terminalowa

Skrzynki dystrybucyjne światłowodów są używane w krzyżowym połączeniu (urządzenia wewnętrzne i zewnętrzne). Są dostępne w wersjach 8, 12, 16, 24, 48, 144,...

Powiązane produkty
Kabel opadający FTTH do zastosowań wewnętrznych Zipcord typu łukowego GJXH - Kabel opadający FTTH do zastosowań wewnętrznych Zipcord typu łukowego GJXH
Kabel opadający FTTH do zastosowań wewnętrznych Zipcord typu łukowego GJXH
PN.FC-OD-GJXH-02

Kabel GJXH jest konstruowany z jednomodowymi włóknami G652D lub G657A, co stanowi idealne rozwiązanie dla sieci optycznych do użytkownika (FTTH). Może...

Detale
FTTH IP65 SC LC 24-rdzeniowa skrzynka rozdzielcza światłowodowa Pionowo - FTTH IP65 SC LC 24-rdzeniowa skrzynka rozdzielcza światłowodowa Pionowo
FTTH IP65 SC LC 24-rdzeniowa skrzynka rozdzielcza światłowodowa Pionowo
PN.FC-08-00065

24 Portowa Skrzynka Rozdzielcza z dwuwarstwowym projektem oddziela obszar roboczy spawania. Znacznie skraca czas zarządzania okablowaniem dla instalatora...

Detale
Multimode Rel-Easy OM4 LC Duplex Patch Cord z włókna optycznego - Multimode OM4 LC Duplex Patch Cord z włókna optycznego
Multimode Rel-Easy OM4 LC Duplex Patch Cord z włókna optycznego

Wielomodowy przewód światłowodowy OM4 LC z jednokierunkowym projektem może zmniejszyć zatłoczenie ścieżki, a długi zaczep na huśtawce zapewnia...

Detale
Skrzynka terminalowa włókna FTTH 4 rdzenie/8 rdzeni Umieść adapter SC Simplex/LC Duplex - Skrzynka terminalowa włókna FTTH 4 rdzenie Umieść adapter SC Simplex/LC Duplex
Skrzynka terminalowa włókna FTTH 4 rdzenie/8 rdzeni Umieść adapter SC Simplex/LC Duplex
PN.FC-08-00056

Podwójna warstwa 4-rdzeniowej skrzynki terminalowej optycznej zapewnia stabilne i ochronne połączenie między kablem optycznym a pigtails dystrybucyjnymi...

Detale

Katalog

Kompleksowe rozwiązanie kablowe

Przewodnik wyboru do wdrożenia FTTH | Najwyższej jakości rozwiązania w zakresie strukturalnych okablowań i włókien optycznych firmy CRXCONEC

Założona na Tajwanie w 1985 roku, Crxconec Company Ltd. stoi na czele technologii kablowania światłowodowego, oferując szeroki zakres rozwiązań sieciowych opartych na światłowodach. Nasze produkty, począwszy od kabli jednomodowych po wielomodowe, panele patchowe światłowodów i skrzynki dystrybucyjne, są opracowane dla optymalnej wydajności. Przyjmij przyszłość sieciowania dzięki naszej nowoczesnej strukturalnej kablowania światłowodowej.

W CRXCONEC specjalizujemy się w dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań kablowych, które spełniają konkretne potrzeby Twojej firmy. Od niestandardowych gniazd RJ45 do kabli Ethernetowych i światłowodowych, nasze produkty są zaprojektowane z myślą o elastyczności i adaptacyjności. Współpracuj z nami w celu uzyskania spersonalizowanych usług okablowania, które będą odpowiadać Twoim unikalnym wymaganiom. Doświadcz najlepszych usług światłowodowych do domu dzięki kompleksowym rozwiązaniom FTTH firmy CRXCONEC. Nasza oferta obejmuje wysokowydajne rozdzielacze włókien, szybkie złącza i adaptery światłowodowe, zapewniające bezproblemowe połączenie w domu.

CRXCONEC od 35 lat dostarcza klientom wszechstronne rozwiązania kablowe z miedzi do różnorodnych potrzeb sieciowych, zarówno z wykorzystaniem zaawansowanej technologii, jak i 35-letniego doświadczenia, CRXCONEC zapewnia, że spełnione są wymagania każdego klienta.