CRXCONEC, OFC 2021'de | 35 Yılı aşkın süredir Uçtan Uca Bakır ve Elyaf Çözümleri Sağlayıcısı ve Üreticisi | CRXCONEC

OFC 2021

OFC 2021

OFC 2021'de CRXCONEC


07 Jun, 2021 CRXCONEC

Telekom ve veri merkezi optiğinde önde gelen etkinlik olan OFC, tamamen sanal bir formatta gerçekleştirilecek.
CRXCONEC, Haziran ayında OFC 2021 sanal etkinliğinde bir sergide yer alacak. Şu anda OFC sanal sergisine ürün tanıtımı üzerinde çalışıyoruz. Üye şirket iseniz, bize katılmaya hak kazanırsınız!

Tarih: 7-11 Haziran 2021

Stand: No.#2453

Sanal Kat:

  CRXCONEC, eksiksiz bir seri fiber kablolama, fiber optik tel, bağlantı kablosu, bağlantı paneli vb. sunar. Kablolama ürünlerimiz, yüksek yoğunluklu kablolama ve zaman kazandıran izleme sistemi ile veri merkezlerinin ve ticari binaların kablolama çözümünü optimize edebilir. Kolaylıkla başlayın ve partiye bizimle katılın.

 

Dosya indirme
OFC'de CRXCONEC En Son Fiber Serisi Ürünler
OFC'de CRXCONEC En Son Fiber Serisi Ürünler

OFC'de eksiksiz fiber serisi kablolama çözümümüzün gösterimi

İndirmek
Sıcak Satış Ürünleri
Dış Mekan Fiber Optik Kablo 4-24 çekirdek SM G657A - Dış Mekan Fiber Optik Kablo 4 çekirdekli SM G657A2
Dış Mekan Fiber Optik Kablo 4-24 çekirdek SM G657A
PN.FC-OD-GYFXTZY

Dış Mekan Fiber tel GYFXTZY, IEC60794 standartları altındadır ve suyu önleyebilen jöle bileşiğine sahip merkezi bir gevşek tüp tarafından yapılandırılır....

Detaylar
Easy-Ex Tek Modlu SM LC-LC Çift Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu G657A2 - Optik fiber patch kablo tek mod
Easy-Ex Tek Modlu SM LC-LC Çift Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu G657A2

Fiber optik patch cord dubleks tek modlu ters polarite tasarımı, fiberleri açığa çıkarmadan veya herhangi bir alete ihtiyaç duymadan hızlı ve kolay...

Detaylar
MF Serisi LGX 3 Yuvalı Raf Montajlı Fiber Çekmece Paneli, Ön Kapı Destek Çubuğu ile - MF Serisi LGX 3 Yuvalı Raf Montajlı Fiber Çekmece Muhafazası, Ön Kapı Destek Çubuğu-1
MF Serisi LGX 3 Yuvalı Raf Montajlı Fiber Çekmece Paneli, Ön Kapı Destek Çubuğu ile
PN.FC-01-00068

LGX 3 port formatlı fiber panel için bir endüstri standardı, MF kayar optik panel ve LGX adaptör plakalarından veya kasetlerinden oluşur. Optik...

Detaylar

Katalog

Komple Kablolama Çözümü

1985'ten Beri Taiwan_Based Bakır ve Fiber Kablo Ürünleri Tedarikçisi | CRXCONEC

1985'ten beri Tayvan merkezli,Crxconec Company Ltd.çok yönlü bir uçtan uca bakır ve fiber çözümleri sağlayıcısıdır. Başlıca kablolama ürünleri, yüksek kaliteli ve sertifikalı Yapısal Kablolama, Keystone Jacks, Patch Cord, Modüler Fiş ve Fiber Kablolamadır.

Crxconec, çok yönlü uçtan uca bakır ve fiber çözümleri sunar. Yeniden satıcıları, kurulumcuları, e-perakendecileri ve sistem entegratörlerini destekliyoruz. Crxconec sizin için her zaman en iyi çözümlere sahiptir. Projeleriniz ev, ofis, alışveriş merkezi, endüstriyel fabrika, veri merkezleri, konser salonları, havaalanı ve tren istasyonları, hatta yeni IoT ve akıllı bina ne olursa olsun, Crxconec her zaman sizin için en iyi çözümlere sahiptir.

CRXCONEC, hem ileri teknoloji hem de 35 yıllık deneyim ile müşterilerine yüksek kaliteli yapısal kablolama ve Keystone Jacks sunmaktadır, CRXCONEC her müşterinin taleplerinin karşılanmasını sağlar.