CRXCONEC / مهم نیست که پروژه های شما خانه ، دفتر ، مرکز خرید ، کارخانه های صنعتی ، مراکز داده ، سالن های کنسرت ، فرودگاه و ایستگاه های قطار ، حتی ساختمان جدید اینترنت اشیا و هوشمند است ، Crxconec همیشه بهترین راه حل ها را برای شما دارد.

گواهینامه های UL. ETL ، Delta و GHMT تأیید کننده ارائه دهنده راه حلهای مس و فیبر از سال 2019 است. کابل های محافظت شده و محافظت نشده ، کابل کشی ساختاری ، سیم پچ جک Keystone ، پلاگین مدولار ، کابل فیبر با مرکز QC پیشرفته. Crxconec راه حلهای همه کاره مس و الیاف را ارائه می دهد. ما از فروشندگان مجدد ، نصب کنندگان ، e-tailer ها و ادغام کننده های سیستم پشتیبانی می کنیم. Crxconec همیشه بهترین راه حل ها را برای شما دارد.

annie@crxconec.com

با ما تماس بگیرید

Quality Connection
Quality Connection

We provide excellence quality product to make a quality connection. Every product is strictly exam before shipping out, making our customers satisfied.

Great Team
Great Team

We have more than 30 years' experience of manufacturing customers' OEM and ODM project. We provide professional option from designing product to shipment...

Prompt Reply
Prompt Reply

We understand your need. Feel free to call us if you need assistance, or mail us directly!

راه اندازی محصول

Easy-Ex Single Mode OS2 LC-LC Duplex Fiber Patch Cord G657A2
جدید

Easy-Ex Single Mode OS2 LC-LC Duplex Fiber Patch Cord G657A2

فیبر نوری فیبر نوری دو حالته تک حالته با قطبیت معکوس امکان تبدیل سریع و آسان قطبیت را بدون افشای الیاف و یا نیاز به هیچ ابزاری فراهم می کند.

ادامه مطلب
Cat.8 Solution
جدید

Cat.8 Solution

مقررات Cat.8.1 رابط RJ45 را ادامه می دهد ، و همچنین راه حل محافظت شده است ، عمدتا برای ارائه انتقال از راه دور (بیش از 30M) ، که از انتقال 40G پشتیبانی می کند ، از سوئیچ به سرور.

ادامه مطلب
همه محصولات

محصول داغ