CRXCONEC w OFC 2021 | Ponad 35-letni dostawca i producent kompleksowych rozwiązań miedzianych i światłowodowych | CRXCONEC

OFC 2021

OFC 2021

CRXCONEC w OFC 2021


07 Jun, 2021 CRXCONEC

OFC, najważniejsze wydarzenie w dziedzinie optyki telekomunikacyjnej i centrów danych, odbędzie się w formacie całkowicie wirtualnym.
CRXCONEC będzie obecny na wirtualnym wydarzeniu OFC 2021 w czerwcu. Obecnie pracujemy nad demonstracją produktu na wirtualnej wystawie OFC. Jeśli jesteś firmą członkowską, możesz do nas dołączyć!

Data: od 7 do 11 czerwca 2021 r

Stoisko: nr 2453

wirtualne piętro:

  CRXCONEC przedstawia kompletną serię okablowania światłowodowego, przewód światłowodowy, kabel krosowy, panel krosowy itp. Nasze produkty okablowania mogą zoptymalizować rozwiązanie okablowania centrów danych i budynków komercyjnych dzięki okablowaniu o dużej gęstości i oszczędzającemu czas systemowi śledzenia. Zacznij z łatwością i dołącz do imprezy razem z nami.

 

Pobieranie pliku
CRXCONEC Najnowsze produkty z serii Fiber w OFC
CRXCONEC Najnowsze produkty z serii Fiber w OFC

Nasza demonstracja kompletnego rozwiązania okablowania światłowodowego w OFC

Ściągnij
Produkty z gorącą sprzedażą
Zewnętrzny kabel światłowodowy 4-24 rdzenie SM G657A - Zewnętrzny kabel światłowodowy 4 rdzenie SM G657A2
Zewnętrzny kabel światłowodowy 4-24 rdzenie SM G657A
PN.FC-OD-GYFXTZY

Zewnętrzny drut światłowodowy GYFXTZY jest zgodny z normami IEC60794, zbudowany przez centralną luźną rurkę z galaretowatą mieszanką, która może...

Detale
Jednomodowy kabel krosowy Easy-Ex SM LC-LC Duplex G657A2 - Kabel krosowy światłowodowy jednomodowy
Jednomodowy kabel krosowy Easy-Ex SM LC-LC Duplex G657A2

Patchcord światłowodowy typu duplex, jednomodowy, z odwróconą polaryzacją, pozwala na szybką i łatwą konwersję polaryzacji bez narażania włókien...

Detale
Seria MF LGX 3-szczelinowy panel szuflady światłowodowej do montażu w szafie z prętem podtrzymującym drzwi przednie - Seria MF LGX 3-szczelinowa obudowa szuflady światłowodowej do montażu w szafie z prętem podtrzymującym drzwi przednie-1
Seria MF LGX 3-szczelinowy panel szuflady światłowodowej do montażu w szafie z prętem podtrzymującym drzwi przednie
PN.FC-01-00068

Standard branżowy dla panelu światłowodowego LGX z 3 portami składa się z przesuwanego panelu optycznego MF i płyt lub kaset adaptera LGX. Zgodnie...

Detale

Tajwański dostawca okablowania miedzianego i światłowodowego od 1985 r. | CRXCONEC

Z siedzibą na Tajwanie od 1985 roku,Crxconec Company Ltd.jest wszechstronnym dostawcą kompleksowych rozwiązań miedzianych i światłowodowych. Ich główne produkty okablowania, w tym okablowanie strukturalne, gniazda Keystone, kable krosowe, wtyczki modułowe i okablowanie światłowodowe, które są wysokiej jakości i certyfikowane.

Crxconec zapewnia wszechstronne kompleksowe rozwiązania miedziane i światłowodowe. Wspieramy sprzedawców, instalatorów, sprzedawców internetowych i integratorów systemów. Crxconec zawsze ma dla Ciebie najlepsze rozwiązania. Bez względu na Twoje projekty to dom, biuro, centrum handlowe, fabryka przemysłowa, centra danych, sale koncertowe, lotniska i stacje kolejowe, a nawet nowy IoT i inteligentny budynek, Crxconec zawsze ma dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

CRXCONEC oferuje klientom wysokiej jakości okablowanie strukturalne i gniazda Keystone, zarówno z zaawansowaną technologią, jak i 35-letnim doświadczeniem, CRXCONEC zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.