OFC 2021'de CRXCONEC / Projeleriniz ev, ofis, alışveriş merkezi, endüstriyel fabrika, veri merkezleri, konser salonları, havaalanı ve tren istasyonları, hatta yeni IoT ve akıllı bina ne olursa olsun, Crxconec her zaman sizin için en iyi çözümlere sahiptir.

OFC 2021'de CRXCONEC CRXCONEC. Projeleriniz ev, ofis, alışveriş merkezi, endüstriyel fabrika, veri merkezleri, konser salonları, havaalanı ve tren istasyonları, hatta yeni IoT ve akıllı bina bile olsa, Crxconec her zaman sizin için en iyi çözümlere sahiptir.. Crxconec çok yönlü uçtan uca bakır ve fiber çözümleri sunar. Yeniden satıcıları, kurulumcuları, e-perakendecileri ve sistem entegratörlerini destekliyoruz. Crxconec sizin için her zaman en iyi çözümlere sahiptir.

annie@crxconec.com

Şimdi bize ulaşın!

OFC 2021
OFC 2021

OFC 2021'de CRXCONEC

07 Jun, 2021 CRXCONEC

Telekom ve veri merkezi optiğinde önde gelen etkinlik olan OFC, tamamen sanal bir formatta gerçekleştirilecek.

CRXCONEC, Haziran ayında OFC 2021 sanal etkinliğinde bir sergide yer alacak. Şu anda OFC sanal sergisine ürün tanıtımı üzerinde çalışıyoruz. Üye şirket iseniz, bize katılmaya hak kazanırsınız!

Tarih: 7-11 Haziran 2021

Stand: No.#2453

Sanal Kat:

  CRXCONEC, eksiksiz bir seri fiber kablolama, fiber optik tel, bağlantı kablosu, bağlantı paneli vb. sunar. Kablolama ürünlerimiz, yüksek yoğunluklu kablolama ve zaman kazandıran izleme sistemi ile veri merkezlerinin ve ticari binaların kablolama çözümünü optimize edebilir. Kolaylıkla başlayın ve partiye bizimle katılın.

 

Dosya indirme
Sıcak Satış Ürünleri
Dış Mekan Fiber Optik Kablo 4-24 çekirdek SM G657A
FC-OD-GYFXTZY

Crxconec, IEC60794 standartları altında fiber optik tel sunar, dış mekan dereceli fiber tel, suyu önleyebilen jöle bileşiğine sahip merkezi bir gevşek...

ayrıntılar
Easy-Ex Tek Modlu SM LC-LC Çift Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu G657A2

Fiber optik patch cord dubleks tek modlu ters polarite tasarımı, fiberleri açığa çıkarmadan veya herhangi bir alete ihtiyaç duymadan hızlı ve kolay...

ayrıntılar
LGX Fiber Panel

Çok İşlevli LGX fiber patch panel, fiber kablolama sistemi için esneklik sağlar. Fiber optik bağlantıların yanı sıra bakır keystone jak, MTP/MPO...

ayrıntılar

E-Katalog

Kataloğumuzda daha fazla ayrıntı bulun.

34 Yıllık Çok Yönlü Uçtan Uca Bakır ve Elyaf Çözümleri | CRXCONEC

Tayvan merkezli, Crxconec Company Ltd., 2019'dan beri çok yönlü bir uçtan uca bakır ve fiber çözümleri sağlayıcısıdır. Yapılandırılmış kablolama ürünleri, sunucu rafları ve BT yönetim aksesuarları, onlarca yıldır birinci sınıf veri merkezlerine ve modern ticari binalara yerleştirildi.

UL sertifikalı ve gelişmiş QC merkezi ile doğrulanmış ETL, Delta ve GHMT, CRXCONEC, iç ve dış mekan uygulamalarınız için toplam bakır ve fiber çözümleri sunar. Yapısal Kablolama, Keystone Jack, Patch Cord, Modüler Fiş, Fiber Kablolama vb. içeren ürün.

CRXCONEC, hem ileri teknoloji hem de 35 yıllık deneyim ile müşterilerine yüksek kaliteli yapısal kablolama ve Keystone Jacks sunmaktadır, CRXCONEC her müşterinin taleplerinin karşılanmasını sağlar.