Fiber Optik Süveter | 35 Yılı aşkın süredir Uçtan Uca Bakır ve Elyaf Çözümleri Sağlayıcısı ve Üreticisi | CRXCONEC

Fiber Optik Jumper'lar/ Projeleriniz ev, ofis, alışveriş merkezi, endüstriyel fabrika, veri merkezleri, konser salonları, havaalanı ve tren istasyonları, hatta yeni IoT ve akıllı bina ne olursa olsun, Crxconec sizin için her zaman en iyi çözümlere sahiptir.

Fiber Yama Kablosu

Fiber Optik Yama Kablosu

Fiber Optik Jumper'lar

Fiber yama kablosu, tek yönlü, çift yönlü ve fiber örgü içerir. OS1 / OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 veya OM5'te ANSI / TIA-568.3-D'nin gerekliliklerini aşarlar, ayrıca giriş tesisleri, telekom odaları, veri merkezleri ve iş yerlerine kurulum üzerinden uygulamaların ara bağlantısını ve çapraz bağlantısını sağlarlar. alan.
 
Tüm ürünler REACH ve RoHS ile uyumludur. Sıkı kontrol ve yüksek verimli üretim hattı, ihtiyaçlarınız için yüksek kaliteli kablolama ürünleri üretir.


Tüm Koşullar
gelişmiş Arama
tıklayın ve arama sorgunuzu seçin

Fiber Optik Yama Kablosu

  • Görüntülemek:
Sonuç 1 - 12 nın-nin 18
Easy-Ex Tek Modlu SM LC-LC Çift Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu G657A2 - Optik fiber patch kablo tek mod
Easy-Ex Tek Modlu SM LC-LC Çift Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu G657A2

Fiber optik patch cord dubleks tek modlu ters polarite tasarımı, fiberleri açığa çıkarmadan...

Detaylar
Easy-Ex OM3 LC-LC Dubleks Fiber Bağlantı Kablosu - Kolay Değiştirilebilir polarite Çok Modlu OM3 Fiber Bağlantı Kablosu
Easy-Ex OM3 LC-LC Dubleks Fiber Bağlantı Kablosu

EX-Easy OM3 LC fiber patch kablosu, sahada değiştirilebilir polarite işlevine sahiptir,...

Detaylar
Hızlı Değişim Polaritesi OM4 LC Fiber Yama Kablosu - Kolay Değiştirilebilir polarite Çok Modlu OM4 Fiber Bağlantı Kablosu
Hızlı Değişim Polaritesi OM4 LC Fiber Yama Kablosu

Yeni piyasaya sürülen OM4 LC-LC Easy-Ex fiber patch kablosu, hızlı değişim polaritesi...

Detaylar
SM LC LED Fiber Optik Yama Kablosu - Tek Modlu LED Fiber optik patch kablosu
SM LC LED Fiber Optik Yama Kablosu

Bakım sırasında doğru fiber yama kablosunu bulmak için çok mu zaman harcıyorsunuz? Yoksa...

Detaylar
OM3 LC LED İzlenebilir Fiber Patch Kablo - OM3 LED Fiber optik yama kablosu
OM3 LC LED İzlenebilir Fiber Patch Kablo

Fiber optik kablonun fiber panel üzerindeki bağlantı noktasını bulmak için telekomünikasyon...

Detaylar
OM4 Fiber Optik LED Jumper'lar - OM4 LED Fiber optik yama kablosu
OM4 Fiber Optik LED Jumper'lar

Harika bir fiber patch cord tedarikçisi olan CRXCONEC, yeni OM4 fiber patch cord LC to LC'yi...

Detaylar
LED fiber optik yama kablosu om5 - OM5 LED Fiber optik yama kablosu
LED fiber optik yama kablosu om5

OM5 fiber patch cord LC'den LC'ye LED ışık, bakım sırasında fiber optik patch cord dubleksini...

Detaylar
Tek Modlu OS1 Rel-Easy LC Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu - LC Çıkarıcı Yama Kablosu
Tek Modlu OS1 Rel-Easy LC Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu

CRXCONEC Tek modlu Rel-Easy (kolay serbest bırakma) LC fiber optik patch cord, yüksek yoğunluklu...

Detaylar
Çok Modlu OM3 Rel-Easy LC Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu - Çok Modlu OM3 LC Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu
Çok Modlu OM3 Rel-Easy LC Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu

LC patch kablosunun itme-çekme sekmesi tasarımı ile karşılaştırıldığında, CRXCONEC,...

Detaylar
Çok Modlu OM4 Rel-Easy LC Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu - Çok Modlu OM4 LC Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu
Çok Modlu OM4 Rel-Easy LC Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu

Uniboot tasarımlı CRXCONEC çok modlu OM4 LC fiber optik patch kablosu, yol tıkanıklığını...

Detaylar
Çok Modlu OM5 Rel-Easy LC Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu - Çok Modlu OM5 LC Dubleks Fiber Bağlantı Kablosu
Çok Modlu OM5 Rel-Easy LC Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu

CRXCONEC LC Rel-Easy serisi fiber patch kablolar, yüksek yoğunluklu fiber optik patchleme...

Detaylar
Çok Modlu OM3 ST Tek Yönlü Fiber Yama Kablosu - Simplex Fiber Patch Cord
Çok Modlu OM3 ST Tek Yönlü Fiber Yama Kablosu

CRXCONEC Simplex fiber patch kablolar, OS1 / OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 veya OM5'te bulunan ve ANSI...

Detaylar
Sonuç 1 - 12 nın-nin 18

Fiber Optik Yama Kablosu | 35 Yılı aşkın süredir Uçtan Uca Bakır ve Elyaf Çözümleri Sağlayıcısı ve Üreticisi | CRXCONEC

1985'ten beri Tayvan merkezli,Crxconec Company Ltd.çok yönlü bir uçtan uca bakır ve fiber çözümleri sağlayıcısıdır. Başlıca kablolama ürünleri, yüksek kaliteli ve sertifikalı Fiber Optik Patch Cord, Structured Kablolama, Keystone Jacks, Patch Cord, Modüler Fiş ve Fiber Kablolamadır.

Crxconec, çok yönlü uçtan uca bakır ve fiber çözümleri sunar. Yeniden satıcıları, kurulumcuları, e-perakendecileri ve sistem entegratörlerini destekliyoruz. Crxconec sizin için her zaman en iyi çözümlere sahiptir. Projeleriniz ev, ofis, alışveriş merkezi, endüstriyel fabrika, veri merkezleri, konser salonları, havaalanı ve tren istasyonları, hatta yeni IoT ve akıllı bina ne olursa olsun, Crxconec her zaman sizin için en iyi çözümlere sahiptir.

CRXCONEC, hem ileri teknoloji hem de 35 yıllık deneyim ile müşterilerine yüksek kaliteli yapısal kablolama ve Keystone Jacks sunmaktadır, CRXCONEC her müşterinin taleplerinin karşılanmasını sağlar.