Kurulabilir Optik Konnektör | 35 Yılı aşkın süredir Uçtan Uca Bakır ve Elyaf Çözümleri Sağlayıcısı ve Üreticisi | CRXCONEC

Kurulabilir Optik Konnektör/ Projeleriniz ev, ofis, alışveriş merkezi, endüstriyel fabrika, veri merkezleri, konser salonları, havaalanı ve tren istasyonları, hatta yeni IoT ve akıllı bina ne olursa olsun, Crxconec sizin için her zaman en iyi çözümlere sahiptir.

Fiber Adaptör

Fiber Adaptör ve Hızlı Bağlantı

Kurulabilir Optik Konnektör

Fiber adaptörler ST, SC, FC, LC, MTP'den MPO'ya, hem tekli mod (SM) hem de çok modlu (MM) mevcuttur. Her adaptör FOCIS ve ANSI / TIA-568.3-D standartlarını karşılar. Ön yarıçaplı uç yüzlere sahip zirkonya halkalar, süper veya ultra PC performansını (SPC veya UPC) destekleyen fiziksel temaslı parlatmaya olanak tanır.
 
Önceden gömülü Fiber Hızlı Konektör SC LC, özellikle son mil uzatması için FTTH (evden eve fiber) saha montajı için uygundur. Farklı OD fiber kablo, düz kablo ve saplama kablolar için eksiksiz çözüm.


Tüm Koşullar
gelişmiş Arama
tıklayın ve arama sorgunuzu seçin

Fiber Adaptör ve Hızlı Bağlantı

  • Görüntülemek:
Sonuç 1 - 12 nın-nin 14
0.9mm Kablo için SC UPC Önceden Gömülü Fiber Optik Hızlı Konektör - Tek Modlu SC UPC Fiber Alan Montajı Hızlı Konektör
0.9mm Kablo için SC UPC Önceden Gömülü Fiber Optik Hızlı Konektör
PN.FC-09-00020

Önceden gömülü Fiber Hızlı Bağlantı SC UPC, FTTH fiber terminali ve saha montajı için...

Detaylar
2.0/3.0mm Kablo için SC UPC Sahada Kurulabilir Fiber Optik Hızlı Konnektör - SM SC UPC Fiber Hızlı ve Hızlı Bağlantı
2.0/3.0mm Kablo için SC UPC Sahada Kurulabilir Fiber Optik Hızlı Konnektör
PN.FC-09-00021

SC UPC Tek Modlu Hızlı Konektör, önceden cilalanmış halkaya sahiptir ve yerinde montaj...

Detaylar
0.9mm Kablo için SC APC Önceden Gömülü Fiber Optik Hızlı Konektör - SM SC APC Fiber Hızlı ve Hızlı Bağlantı
0.9mm Kablo için SC APC Önceden Gömülü Fiber Optik Hızlı Konektör
PN.FC-09-00023

SC APC Optik Önceden Gömülü Hızlı Konektör, özellikle son mil uzatması için FTTH,...

Detaylar
2.0/3.0mm Kablo için SC APC Sahada Kurulabilir Fiber Optik Hızlı Konnektör - Tek Modlu SC APC Fiber Alan Montajı Hızlı Konektör
2.0/3.0mm Kablo için SC APC Sahada Kurulabilir Fiber Optik Hızlı Konnektör
PN.FC-09-00024

Sahada Kurulabilir SC APC Fast Connector küçüktür ve yerinde uygulamada taşınması kolaydır....

Detaylar
LC UPC Bırakma Kablosu için Önceden Gömülü Optik Hızlı Konnektör - Telekom Seviye Kalitesine Sahip SM LC UPC Hızlı Bağlantı
LC UPC Bırakma Kablosu için Önceden Gömülü Optik Hızlı Konnektör
PN.FC-09-00026

Bırakma Kablosu Aletsiz LC UPC Tek Modlu Hızlı Konektör, fiber sonlandırma için kurulumu...

Detaylar
Drop Kablo için LC APC Sahada Kurulabilir Optik Hızlı Konnektör - SM LC APC Fast Connector 2.0/3.0 MM fiber düz kablo için uygundur.
Drop Kablo için LC APC Sahada Kurulabilir Optik Hızlı Konnektör
PN.FC-09-00027

Drop Cable Singlemode LC APC Alan Sonlandırma Konnektörü, fiziksel bağlantı için hızlı...

Detaylar
LC UPC 0.9/ 2.0/ 3.0mm Kablo için Önceden Gömülü Fiber Optik Hızlı Konektör - CATV FTTH Ağı için SM LC UPC Hızlı Bağlantı
LC UPC 0.9/ 2.0/ 3.0mm Kablo için Önceden Gömülü Fiber Optik Hızlı Konektör
PN.FC-09-00028

CRXCONEC LC UPC Fast Connector, sonlandırma fiberlerine verimli ve ekonomik, aletsiz bir alternatif...

Detaylar
LC APC SM 0.9/ 2.0/ 3.0mm Kablo için Fiber Optik Hızlı Konektör - SM LC APC Ön Montaj Hızlı Konnektör
LC APC SM 0.9/ 2.0/ 3.0mm Kablo için Fiber Optik Hızlı Konektör
PN.FC-09-00029

Önceden cilalanmış ve önceden gömülü Fiber Hızlı Konektör LC APC, küçük ekipmanların...

Detaylar
Fiber Optik LC Adaptörü - LC Adaptörü
Fiber Optik LC Adaptörü

CRXCONEC, ST, SC, FC, LC, MTP'den MPO'ya kadar eksiksiz bir fiber adaptör serisi sağlar,...

Detaylar
Fiber Optik SC Adaptörü - SC Adaptörü
Fiber Optik SC Adaptörü

SC adaptörleri patch paneller, koruyucu çerçeveler ve yüzeye monte kutularla uygulanabilir....

Detaylar
Fiber Optik ST Adaptörü - ST Adaptörü
Fiber Optik ST Adaptörü

ST fiber optik konektörler ve adaptörler, yüksek hızlı veri iletimi için fiber optik...

Detaylar
Fiber Optik FC Adaptörü - FC Adaptörü
Fiber Optik FC Adaptörü

FC telekomünikasyon için özel olarak kanıtlanmıştır CRXCONEC, ST, SC, FC, LC, MTP'den...

Detaylar
Sonuç 1 - 12 nın-nin 14

Fiber Adaptör ve Hızlı Bağlantı | 35 Yılı aşkın süredir Uçtan Uca Bakır ve Elyaf Çözümleri Sağlayıcısı ve Üreticisi | CRXCONEC

1985'ten beri Tayvan merkezli,Crxconec Company Ltd.çok yönlü bir uçtan uca bakır ve fiber çözümleri sağlayıcısıdır. Başlıca kablolama ürünleri, yüksek kaliteli ve sertifikalı Fiber Adaptör & Hızlı Konnektör, Yapısal Kablolama, Keystone Jak, Patch Cord, Modüler Fiş ve Fiber Kablolamadır.

Crxconec, çok yönlü uçtan uca bakır ve fiber çözümleri sunar. Yeniden satıcıları, kurulumcuları, e-perakendecileri ve sistem entegratörlerini destekliyoruz. Crxconec sizin için her zaman en iyi çözümlere sahiptir. Projeleriniz ev, ofis, alışveriş merkezi, endüstriyel fabrika, veri merkezleri, konser salonları, havaalanı ve tren istasyonları, hatta yeni IoT ve akıllı bina ne olursa olsun, Crxconec her zaman sizin için en iyi çözümlere sahiptir.

CRXCONEC, hem ileri teknoloji hem de 35 yıllık deneyim ile müşterilerine yüksek kaliteli yapısal kablolama ve Keystone Jacks sunmaktadır, CRXCONEC her müşterinin taleplerinin karşılanmasını sağlar.