Patchcord światłowodowy / Bez względu na to, czy Twoje projekty to dom, biuro, centrum handlowe, fabryka przemysłowa, centra danych, sale koncertowe, lotnisko i dworce kolejowe, a nawet nowy Internet Rzeczy i inteligentny budynek, Crxconec zawsze ma dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

Patchcord światłowodowy to simplex, duplex i pigtail światłowodowy, te patchcordy światłowodowe są produkowane zgodnie z międzynarodowym standardem, które są dostępne w OS1 / OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 lub OM5 przekraczają wymagania ANSI / TIA-568.3-D, zapewniają również połączenia i połączenia skrośne aplikacji w stosunku do instalacji w obiektach wejściowych, pomieszczeniach telekomunikacyjnych, centrach danych i obszarze roboczym. . Crxocnec zapewnia bezpłatną usługę etykiet w czarnych nadrukach. Wszystkie produkty są zgodne z REACH i RoHS. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z zespołem sprzedaży Crxocnec. Firma CRXCONEC z siedzibą na Tajwanie jest producentem i dostawcą światłowodowych kabli krosowych Crxconec zawsze ma dla Ciebie najlepsze rozwiązania. Oferta miedzi obejmuje kable ekranowane i nieekranowane, panel krosowy, gniazdo keystone, kabel krosowy i akcesoria. Rozwiązania światłowodowe obejmują kable, patchcordy, panele krosowe,akcesoria do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. od 2019 roku.

annie@crxconec.com

Skontaktuj się z nami teraz!

Patchcord światłowodowy
Patchcord światłowodowy

Patchcord światłowodowy

Zworki światłowodowe

Patchcord światłowodowy to simplex, duplex i pigtail światłowodowy, te patchcordy światłowodowe są produkowane zgodnie z międzynarodowym standardem, które są dostępne w OS1 / OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 lub OM5 przekraczają wymagania ANSI / TIA-568.3-D, zapewniają również połączenia i połączenia skrośne aplikacji nad instalacją w obiektach wejściowych, pomieszczeniach telekomunikacyjnych, centrach danych i obszarze roboczym.


Crxocnec zapewnia bezpłatną usługę etykiet w czarnych nadrukach. Wszystkie produkty są zgodne z REACH i RoHS. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z zespołem sprzedaży Crxocnec.

All Conditions
SEARCH

click and select your search query

Wynik 1 - 12 z 18
Patchcord światłowodowy Easy-Ex jednomodowy SM LC-LC Duplex G657A2 - Kabel światłowodowy jednomodowy
Patchcord światłowodowy Easy-Ex jednomodowy SM LC-LC Duplex G657A2

Dwumodowa, jednomodowa, odwrócona polaryzacja kabla światłowodowego pozwala na szybką i łatwą konwersję polaryzacji bez odsłaniania włókien lub używania...

Detale
Patchcord światłowodowy Easy-Ex OM3 LC-LC Duplex - Łatwa wymiana polaryzacji Multi Mode OM3 Fiber Patch Cord
Patchcord światłowodowy Easy-Ex OM3 LC-LC Duplex

Patchcord światłowodowy EX-Easy OM3 LC ma funkcję zmiany polaryzacji w terenie, możesz sprawdzić polaryzację na podstawie oznaczenia koloru czerwonego...

Detale
Kabel światłowodowy do szybkiej wymiany polaryzacji OM4 LC - Łatwa wymiana polaryzacji Multi Mode OM4 Patchcord światłowodowy
Kabel światłowodowy do szybkiej wymiany polaryzacji OM4 LC

Nowo wprowadzony patchcord światłowodowy OM4 LC-LC Easy-Ex zapewnia szybką wymianę polaryzacji, zaledwie 3 sekundy mogą zakończyć wymianę polaryzacji!...

Detale
Patchcord światłowodowy SM LC LED - Patchcord światłowodowy jednomodowy LED
Patchcord światłowodowy SM LC LED

Czy podczas konserwacji zajmujesz dużo czasu, aby znaleźć odpowiedni kabel światłowodowy? A może uważasz, że trudno jest zidentyfikować treść...

Detale
Śledzony kabel światłowodowy OM3 LC LED - Patchcord światłowodowy OM3 LED
Śledzony kabel światłowodowy OM3 LC LED

Czy zawsze spędzasz dużo czasu w pomieszczeniu telekomunikacyjnym, aby znaleźć miejsce podłączenia kabla światłowodowego do panelu światłowodowego?...

Detale
Zworki światłowodowe LED OM4 - Patchcord światłowodowy OM4 LED
Zworki światłowodowe LED OM4

Crxconec, świetny dostawca kabli światłowodowych, wprowadził na rynek nowy patchcord światłowodowy OM4 LC do LC. Dupleks światłowodowego kabla...

Detale
Patchcord światłowodowy LED om5 - Patchcord światłowodowy OM5 LED
Patchcord światłowodowy LED om5

Światło LED zostało dodane do światłowodowego patchcordu OM5 LC do LC z opatentowaną wypustką, aby pomóc Ci łatwo znaleźć dupleks światłowodowy...

Detale
Patchcord światłowodowy jednomodowy OS1 Rel-Easy LC Duplex - LC Extractor Patch Cord
Patchcord światłowodowy jednomodowy OS1 Rel-Easy LC Duplex

Jednomodowy kabel krosowy Crxconec Rel-Easy (łatwe uwalnianie) LC jest bardzo odpowiedni do rozwiązań o wysokiej gęstości. Konstrukcja LC uniboot...

Detale
Patchcord światłowodowy Multi Mode OM3 Rel-Easy LC Duplex - Wielomodowy kabel krosowy światłowodowy OM3 LC Duplex
Patchcord światłowodowy Multi Mode OM3 Rel-Easy LC Duplex

W porównaniu z konstrukcją push-pull patchcordu LC, Crxconec proponuje różne metody wykorzystania okablowania światłowodowego o wysokiej gęstości...

Detale
Patchcord światłowodowy Multi Mode OM4 Rel-Easy LC Duplex - Wielomodowy kabel krosowy światłowodowy OM4 LC Duplex
Patchcord światłowodowy Multi Mode OM4 Rel-Easy LC Duplex

Wielomodowy patchcord światłowodowy CRXCONEC OM4 LC z konstrukcją uniboot może zmniejszyć przeciążenie ścieżki, test wstawiania patchcordu może...

Detale
Patchcord światłowodowy Multi Mode OM5 Rel-Easy LC Duplex - Wielomodowy kabel krosowy światłowodowy OM5 LC Duplex
Patchcord światłowodowy Multi Mode OM5 Rel-Easy LC Duplex

Kable światłowodowe serii CRXCONEC LC Rel-Easy są unikalnym rozwiązaniem dla środowiska patchowania światłowodów o dużej gęstości. Konstrukcja...

Detale
Patchcord światłowodowy Multi Mode OM2 ST Simplex - Patchcord światłowodowy Simplex
Patchcord światłowodowy Multi Mode OM2 ST Simplex

Patchcordy światłowodowe CRXCONEC Simplex są produkowane ściśle według międzynarodowego standardu, dostępne są w wersjach OS1 / OS2, OM1, OM2,...

Detale
Wynik 1 - 12 z 18

E-Katalog

Więcej szczegółów znajdziesz w naszym Katalogu.

Patchcord światłowodowy | Kompleksowe rozwiązania miedziane i światłowodowe | CRXCONEC

Z siedzibą na Tajwanie, Crxconec Company Ltd., od 2019 roku jest wszechstronnym dostawcą kompleksowych rozwiązań miedzianych i światłowodowych. Produkty okablowania strukturalnego, szafy serwerowe i akcesoria do zarządzania IT są już od dziesięcioleci wszczepiane w światowej klasy centra danych i nowoczesne budynki komercyjne.

Certyfikowany przez UL i zweryfikowany przez ETL, Delta i GHMT z zaawansowanym centrum kontroli jakości, CRXCONEC dostarcza kompletne rozwiązania miedziane i światłowodowe do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Produkt, w tym okablowanie strukturalne, gniazdo Keystone, kabel krosowy, wtyczka modułowa, okablowanie światłowodowe itp.

CRXCONEC oferuje klientom wysokiej jakości okablowanie strukturalne i gniazda Keystone, oba z zaawansowaną technologią i 35-letnim doświadczeniem, CRXCONEC zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.

Potrzebuję pomocy ?

Skontaktuj się z nami teraz!

Więcej szczegółów