CRXCONEC in COMTECH INDIA / Het maakt niet uit of uw projecten thuis, kantoor, winkelcentrum, industriële fabriek, datacenters, concertzalen, luchthavens en treinstations zijn, zelfs het nieuwe IoT en slimme gebouwen, Crxconec heeft altijd de beste oplossingen voor u.

CRXCONEC CRXCONEC in COMTECH INDIA. Het maakt niet uit of uw projecten thuis, kantoor, winkelcentrum, industriële fabriek, datacenters, concertzalen, luchthavens en treinstations zijn, zelfs het nieuwe IoT en slimme gebouwen, Crxconec heeft altijd de beste oplossingen voor u. Crxconec biedt veelzijdige end-to- eindkoper- en glasvezeloplossingen. We ondersteunen wederverkopers, installateurs, e-tailers en systeemintegrators. Crxconec heeft altijd de beste oplossingen voor u.

annie@crxconec.com

Contacteer ons nu!

CRXCONEC in COMTECH INDIA

24 Nov, 2020 CRXCONEC

COMTECH India, een online vakbeurs voor Computing & Smart City, richt zich op netwerkcommunicatie, beveiligingsmonitoring, virtual reality, slim transport en kunstmatige intelligentie. In deze jaren promoot de Indiase overheid digitale transformatie, slimme steden en Indiase productieprojecten om meer kansen te creëren.

Woon In COMTECH India bij

Om het superieure product op infrastructurele bekabeling te leveren, woonde Crxconec COMTECH India 2020 bij om de internationale kopers, waaronder IT-infrastructuurintegrators en andere soorten IoT-beoefenaars, te ontmoeten en samen kabeltrends te bespreken.

Cat.8 GHMT-oplossing

Aangezien de bouw van Smart City en IoT-ontwikkeling afhankelijk moeten zijn van een goede infrastructuur om de snelle groei van mobiel dataverkeer aan te kunnen, raden we aan Cat.8-bekabelingsproducten te gebruiken in het datacenter en commerciële gebouwen. Cat.8 heeft een hogere transmissiefrequentie dan Cat.6a-bekabeling en kan inspelen op de toekomstige vraag naar datatransmissie.

Cat.8 GHMT-oplossing

In het volgende bestand hebben we een aantal producten opgesomd die kunnen worden toegepast in de bedradingsomgeving. Als u vragen heeft over de productinformatie, neem dan nu contact met ons op !

Bestand download
Hot Sale-producten:
Cat.8 FTP-veldbeëindigingstool Gratis plug
CC-01-9001

CRXCONEC nieuwe cat 8 RJ45-veldafsluitconnectoren voor telecomtoepassingen bieden u een nieuw vooruitzicht op een hoge transmissiesnelheid van 40G. Onze...

Details
Easy-Ex Single Mode SM LC-LC duplex glasvezel patchkabel G657A2

Glasvezel patchkabel duplex single-mode ontwerp met omgekeerde polariteit zorgt voor snelle en gemakkelijke polariteitsconversie zonder de vezels bloot...

Details
Easy-Ex OM3 LC-LC duplex glasvezel patchkabel

De EX-Easy OM3 LC-vezelpatchkabel heeft een veldverwisselbare polariteitsfunctie, u kunt de polariteit controleren aan de hand van de rode en zwarte kleuraanduiding...

Details

E-Catalogus

Vind meer details in onze catalogus.

34 jaar veelzijdige end-to-end koper- en glasvezeloplossingen | CRXCONEC

Gevestigd in Taiwan, Crxconec Company Ltd., sinds 2019, is een veelzijdige leverancier van end-to-end koper- en glasvezeloplossingen. De gestructureerde bekabelingsproducten, serverracks en IT-beheeraccessoires zijn al tientallen jaren geïmplanteerd in datacenters van wereldklasse en moderne commerciële gebouwen.

UL-gecertificeerd en ETL, Delta en GHMT geverifieerd met geavanceerd QC-centrum, CRXCONEC levert totale koper- en glasvezeloplossingen voor uw binnen- en buitentoepassingen. Het product inclusief gestructureerde bekabeling, keystone-aansluiting, patchkabel, modulaire stekker, glasvezelbekabeling, enz.

CRXCONEC biedt klanten hoogwaardige gestructureerde bekabeling en Keystone Jacks, beide met geavanceerde technologie en 35 jaar ervaring, CRXCONEC zorgt ervoor dat aan de eisen van elke klant wordt voldaan.