Glasvezel patchkabel / Het maakt niet uit of uw projecten thuis, kantoor, winkelcentrum, industriële fabriek, datacenters, concertzalen, luchthavens en treinstations zijn, zelfs het nieuwe IoT en slimme gebouwen, Crxconec heeft altijd de beste oplossingen voor u.

Fiber patchkabel omvat simplex, duplex en fiber pigtail, deze fiber patchkabels worden geproduceerd door internationale standaard, die beschikbaar zijn in OS1 / OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 of OM5 overtreffen de vereisten van ANSI / TIA-568.3-D, bieden ook interconnectie en cross-connect van applicaties over installatie in entreefaciliteiten, telecomruimten, datacenters en werkruimtes. Crxocnec biedt gratis labelservice in zwarte afdrukken. Alle producten voldoen aan REACH en RoHS. Neem voor meer informatie contact op met het verkoopteam van Crxocnec. CRXCONEC, gevestigd in Taiwan, is een fabrikant en leverancier van glasvezelpatchkabels. Crxconec heeft altijd de beste oplossingen voor u. Het koperaanbod omvat afgeschermde en niet-afgeschermde kabels, patchpaneel, keystone-aansluiting, patchkabel en accessoires. Glasvezeloplossingen omvatten kabels, patchkabel, patchpaneel,accessoires voor binnen- en buitentoepassingen. sinds 2019.

annie@crxconec.com

Contacteer ons nu!

Vezel patchkabel
Vezel patchkabel

Glasvezel patchkabel

Vezel truien

Fiber patchkabel omvat simplex, duplex en fiber pigtail, deze fiber patchkabels worden geproduceerd door internationale standaard, die beschikbaar zijn in OS1 / OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 of OM5 overtreffen de vereisten van ANSI / TIA-568.3-D, bieden ook interconnectie en cross-connect van applicaties over installatie in entreefaciliteiten, telecomruimten, datacenters en werkruimtes.


Crxocnec biedt gratis labelservice in zwarte afdrukken. Alle producten voldoen aan REACH en RoHS. Neem voor meer informatie contact op met het verkoopteam van Crxocnec.

All Conditions
SEARCH

click and select your search query

Resultaat 1 - 12 van 18
Easy-Ex Single Mode SM LC-LC duplex glasvezel patchkabel G657A2 - Glasvezel patchkabel enkele modus
Easy-Ex Single Mode SM LC-LC duplex glasvezel patchkabel G657A2

Glasvezel patchkabel duplex single-mode ontwerp met omgekeerde polariteit zorgt voor snelle en gemakkelijke polariteitsconversie zonder de vezels bloot...

Details
Easy-Ex OM3 LC-LC duplex glasvezel patchkabel - Easy-Exchange polariteit Multi Mode OM3 glasvezel patchkabel
Easy-Ex OM3 LC-LC duplex glasvezel patchkabel

De EX-Easy OM3 LC-vezelpatchkabel heeft een veldverwisselbare polariteitsfunctie, u kunt de polariteit controleren aan de hand van de rode en zwarte kleuraanduiding...

Details
Quick Exchange Polariteit OM4 LC Fiber Patch Cord - Easy-Exchange polariteit Multi Mode OM4 glasvezel patchkabel
Quick Exchange Polariteit OM4 LC Fiber Patch Cord

Nieuw gelanceerde OM4 LC-LC Easy-Ex glasvezel patchkabel zorgt voor een snelle polariteitswisseling, slechts 3 seconden kan de polariteitswisseling voltooien!...

Details
SM LC LED glasvezel patchkabel - Single Mode LED Glasvezel patchkabel
SM LC LED glasvezel patchkabel

Bent u tijdens onderhoud veel tijd kwijt aan het vinden van de juiste fiber patchkabel? Of denk je dat het moeilijk is om de inhoud van het label te identificeren?...

Details
OM3 LC LED traceerbare glasvezel patchkabel - OM3 LED Glasvezel patchkabel
OM3 LC LED traceerbare glasvezel patchkabel

Brengt u altijd veel tijd door in de telecommunicatieruimte om het aansluitpunt van de glasvezelkabel op het glasvezelpaneel te vinden? Of vind je het altijd...

Details
OM4 Glasvezel LED-jumpers - OM4 LED Glasvezel patchkabel
OM4 Glasvezel LED-jumpers

Crxconec, een geweldige leverancier van glasvezelpatchkabels, lanceerde de nieuwe OM4-vezelpatchkabel LC to LC. De fiber patchkabel duplex kan u de tijd...

Details
LED glasvezel patchkabel om5 - OM5 LED Glasvezel patchkabel
LED glasvezel patchkabel om5

Het LED-licht is toegevoegd aan de OM5 glasvezel patchkabel LC naar LC met een gepatenteerde wiplip om u te helpen de glasvezel patchkabel duplex gemakkelijk...

Details
Single Mode OS1 Rel-Easy LC duplex glasvezel patchkabel Patch - LC Extractor-patchsnoer
Single Mode OS1 Rel-Easy LC duplex glasvezel patchkabel Patch

Crxconec Single mode Rel-Easy (release easy) LC glasvezel patchkabel is zeer geschikt voor oplossingen met een hoge dichtheid. Dankzij het LC uniboot-ontwerp...

Details
Multi Mode OM3 Rel-Easy LC Duplex Glasvezel Patchkabel - Multimode OM3 LC duplex glasvezel patchkabel
Multi Mode OM3 Rel-Easy LC Duplex Glasvezel Patchkabel

Vergeleken met het push-pull-tabontwerp van LC-patchkabel, stelt Crxconec verschillende gebruiksmethoden voor voor glasvezelbekabeling met hoge dichtheid...

Details
Multi Mode OM4 Rel-Easy LC Duplex Glasvezel Patchkabel - Multimode OM4 LC duplex glasvezel patchkabel
Multi Mode OM4 Rel-Easy LC Duplex Glasvezel Patchkabel

CRXCONEC multimode OM4 LC glasvezel patchkabel met uniboot-ontwerp kan de wegcongestie verminderen, de patchkabel-invoegtest kan oplopen tot 500 keer en nog steeds...

Details
Multi Mode OM5 Rel-Easy LC Duplex Glasvezel Patchkabel - Multimode OM5 LC duplex glasvezel patchkabel
Multi Mode OM5 Rel-Easy LC Duplex Glasvezel Patchkabel

CRXCONEC LC Rel-Easy serie glasvezel patchkabels zijn een unieke oplossing voor high-density glasvezel patching omgevingen. Het Uni-boot & seesaw tab-ontwerp...

Details
Multi Mode OM2 ST Simplex glasvezel patchkabel - Simplex glasvezel patchkabel
Multi Mode OM2 ST Simplex glasvezel patchkabel

CRXCONEC Simplex-vezelpatchkabels worden strikt geproduceerd volgens de internationale standaard, die beschikbaar is in OS1 / OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 of OM5 en die de vereisten...

Details
Resultaat 1 - 12 van 18

E-Catalogus

Vind meer details in onze catalogus.

Glasvezel patchkabel | End-to-end koper- en glasvezeloplossingen | CRXCONEC

Gevestigd in Taiwan, Crxconec Company Ltd., sinds 2019, is een veelzijdige leverancier van end-to-end koper- en glasvezeloplossingen. De gestructureerde bekabelingsproducten, serverracks en IT-beheeraccessoires zijn al tientallen jaren geïmplanteerd in datacenters van wereldklasse en moderne commerciële gebouwen.

UL-gecertificeerd en ETL, Delta en GHMT geverifieerd met geavanceerd QC-centrum, CRXCONEC levert totale koper- en glasvezeloplossingen voor uw binnen- en buitentoepassingen. Het product inclusief gestructureerde bekabeling, keystone-aansluiting, patchkabel, modulaire stekker, glasvezelbekabeling, enz.

CRXCONEC biedt klanten hoogwaardige gestructureerde bekabeling en Keystone Jacks, beide met geavanceerde technologie en 35 jaar ervaring, CRXCONEC zorgt ervoor dat aan de eisen van elke klant wordt voldaan.

Hulp nodig ?

Contacteer ons nu!

Meer details